statua 1

- ZIELONA KARTA
- SPONSOROWANIE
- OBRONA PRZED
  DEPORTACJĄ

people 2

POMOC W LEGALIZACJI
POBYTU W USA

Zapoznaj się z naszymi usługami,
zadzwoń i umów się na szczegółową konsulację.

business 3

PRAWO BIZNESOWE
UMOWY
PAPIERY WARTOŚCIOWE

Zapoznaj się z naszymi usługami,
zadzwoń i poproś o bezpłatną,
wstępną konsultację.

KONTAKT


NASI PRAWNICY

Lilin M. Ciccarone, Mecenas Prawa

Lilin Ciccarone od ponad 29 lat szczyci się imponującymi rezultatami zawodowymi w zakresie biznesu, finansów i doświadczenia w przepisach prawnych. Przez ponad 16 lat, jako założycielka i główny pełnomocnik Law Group CMA, Pani Ciccarone skupiła swoją praktykę prawną wyłącznie na arenie skomplikowanych ustaw imigracyjnych prawa amerykańskiego, sporach cywilnych i handlowych. Przez firmę, Pani Ciccarone reprezentowała ponad tysiąc osób o wysokim profilu jak również korporacje i przediębiorstwa z całego świata. Pani Ciccarone posiada rozległą wiedzę na temat wszystkich aspektów amerykańskiego prawa imigracyjnego i jest bardzo biegłym i doświadczonym prawnikiem w zakresie EB-5. Doradza ona przedsiębiorstwom i inwestorom w zagadnieniach związanych z EB-5, reprezentując setki zagranicznych inwestorów w uzyskaniu zgód I-526 (Petycja Emigracyjna Inwestora) i I-829 (Petycja o Usunięcie Warunków), oraz jako adwokat imigracyjny szczycący się ponad dwoma tuzinami zatwierdzonych petycji EB-5 dla Programu "Centrum Regionalne". Pani Ciccarone z powodzeniem reprezentowała także podmioty gospodarcze i deweloperów w celu uzyskania przez USCIS certyfikatu "Regional Center" I-924 oraz doradztwa dla operatorów "Regional Center" w zakresie szeroko pojętych zagadnień prawnych i finansowych, w tym strukturyzacji inwestycji kwalifikowalnych na projekty EB-5, przygotowywanie dokumentów EB-5 dotyczących prywatnych inwestycji związanych z inwestycjami zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wykształcenie:

Pani Ciccarone zdobyła dyplom magistra Zarządzania i Marketingu w 1988 roku w New School University w Nowym Jorku. W 1985 roku otrzymała dyplom Bachelor w Ekonomii i Zarządzaniu Uniwersytetu Hangzhou (obecnie Zhejiang University) w Zhejiang w Chinach. W 1998 roku otrzymała tytuł Doktora Nauk Prawnych St. Johns University  School of Law w Nowym Jorku. Jako student prawa Pani Ciccarone asystowała Sędziemu Phillipowi Chett z Sądu Najwyższego Stanu Nowy Jork.

Doświadczenie:

Pani Ciccarone zaczęła swoją karierę w USA w branży prawa imigracyjnego asystując prawnikom emigracyjnym w Nowym Jorku. Zaczynając własną praktykę prawniczą w aglomeracji Nowego Jorku na początku 1999 roku opracowała bardzo wyrafinowane praktyki ze szczególnym doświadczeniem w zakresie prawa gospodarczo-imigracyjnego. Przez ponad dziesięć lat, Pani Ciccarone złożyła tysiące petycji imigracyjnych z oszałamiającym sukcesem. Wskaźnik zatwierdzonych petycji imigracyjnych wynosi obecnie 100, a w tym wiele najtrudniejszych przypadków petycji (poprzednie sukcesy nie stanowią gwarancji przyszłych wyników).

Pani Ciccarone jest adwokatem z udokumentowaną historią sukcesów prawnych i pomocy w rozwoju ekonomicznym. Oprócz budowy i rozwoju skutecznej praktyki prawa imigracyjnego, Pani Ciccarone zapewnia również dokładną i agresywną reprezentację we wszystkich aspektach sporów handlowych poprzez wszystkie etapy procesu. Reprezentuje ona zarówno firmy jak i osoby prywatne w zakresie sporów handlowych oraz prawa gospodarczego.

Specjalizacja Prawna:

Pani Ciccarone jest licencjonowanym członkiem New York State Bar i jest uprawniona do wykonywania zawodu prawnika we wszystkich sądach w stanie Nowy Jork, jak również w Sądach Rejonowych i Sądzie Apelacyjnym Stanów Zjednoczonych.

Przynależność Zawodowa:

Pani Ciccarone jest członkiem Amerykańskiego Stowarzyszenia Prawników Imigracyjnych (AILA); Członkiem New York State Bar Association (NYSBA) i członkiem nowojorskiego Trial Lawyer Association.

Pani Ciccarone jest dwujęzyczna i posługuje się biegle zarówno językiem angielskim jak i językiem chińskim.


Stanley K. Shapiro, Mecenas Prawa

Pan Shapiro szczyci się ponad 30 latami doświadczenia w postępowaniu sądowym w ramach zarówno sądów stanowych jak i federalnych, zapewniając "dużym firmom" reprezentację z naciskiem na jakość, wydajność i troskę o unikalne potrzeby każdego klienta. Pan Shapiro zdobył doświadczenie jako członek rady doradczej dla zespołu zajmującego się sporami cywilnymi w ramach CMA przez ostatnie piętnaście lat. Z nienagannymi standardami uczciwości, profesjonalizmu i kompetencji Pan Shapiro osiąga świetne wyniki reprezentując klientów w dużych sporach z zakresu prawa handlowego i cywilnego w imieniu kancelarii CMA.

Wykształcenie:

Pan Shapiro otrzymał tytuł Doktora Nauk Prawnych z wyróżnieniem na Uniwersytecie Michigan Law School w Ann Arbor w stanie Michigan jak również tytuł Bachelor z wyróżnieniem z University of New York w Albany w stanie Nowy Jork.

Doświadczenie:

Pan Shapiro zdobył doświadczenie pracując przez 5 lat jako radca prawny w kancelarii Gordon & Reindel Cahill znajdującej się na Wall Street w Nowym Jorku, przed otwarciem własnej udanej praktyki w zakresie prawa postępowania cywilnego. Pan Shapiro szczyci się 30-letnim doświadczeniem w postępowaniu sądowym w sądach stanowych i federalnych. Pan Shapiro specjalizuje się w prawie gospodarczym, postępowaniu cywilnym, a w tym sporach handlowych, własności intelektualnej, prawie pracy, wykroczeniach i odpowiedzialności za produkt.

Specjalizacja Prawna:

Pan Shapiro jest licencjonowanym członkiem New York State Bar i jest uprawniony do wykonywania zawodu prawnika we wszystkich sądach w stanie Nowy Jork jak również w Sądach Rejonowych i Sądzie Apelacyjnym Stanów Zjednoczonych.

Przynależność Zawodowa:

Pan Shapiro jest członkiem New York County Lawyers Association.


Mark Hus, Mecenas Prawa

Pan Hus jest praktykującym adwokatem w stanie Nowy Jork od ponad 37 lat. Pan Hus ma duże doświadczenie w postępowaniu sądowym w sądach stanowych i federalnych. Pan Hus reprezentuje klientów w mieście Nowy Jork oraz w wielu powiatach w stanie Nowy Jork.

Doświadczenie:

Pan Hus rozpoczął pracę jako prawnik pracując w Community Action  w zakresie usług prawnych (CALS)na oddziale brooklyńskim, gdzie pracowal przez 11 lat. Przed rozpoczęciem własnej praktyki cywilnej w 1985 roku większość jego pracy w biurze CALS stanowiła reprezentacja najemców przeciw właścicielom i osób ubiegających się o uzyskanie korzyści rządowych, takich jak Social Security, SSI i innych dotacji rządowych. Pan Hus prowadził wiele sporów zarówno w sądach stanowych jak i federalnych. Pan Hus specjalizuje się w skomplikowanych przepisach prawa dotyczącego nieruchomości i komercyjnych sporach cywilnych.

Wykształcenie:

Pan Hus otrzymał dyplom Doktora Nauk Prawnych z New York University School of Law w 1974 roku, jak również licencjat z City College w Nowym Jorku. W młodości ukończył Bronx High School of Science na Bronx w stanie Nowy Jork.

Specjalizacja Prawna:

Pan Hus jest licencjonowanym członkiem New York State Bar i jest uprawniony do wykonywania zawodu prawnika we wszystkich sądach w stanie Nowy Jork jak również w Sądach Rejonowych i Sądzie Apelacyjnym Stanów Zjednoczonych.

Przynależność zawodowa:

Pan Hus jest członkiem New York State Bar Association i New York County Lawyers Association. Pan Hus jest wielojęzyczny. Poza językiem angielskim komunikuje się po hebrajsku, jidysz, francusku, niemiecku i rosyjsku.


James H. L. Brown, Mecenas Prawa

Pan Brown jest praktykującym adwokatem w stanie Nowy Jork od ponad 10 lat. Karierę prawną rozpoczął osiem lat temu w firmie prawniczej, a obecnie specjalizuje się w amerykańskim prawie imigracyjnym.

Wykształcenie:

Pan Brown otrzymał dyplom prawnika z wyróżnieniem z New York Law School, jak również licencjat z St. John College, szkoły nauk ogólnych w Annapolis w stanie Maryland, która słynie z rygorystycznego programu Great Books.

Doświadczenie:

Przed założeniem własnej praktyki prawa imigracyjnego, pan Brown był współpracownikiem w firmie Butler, Fitzgerald, Fiveson & McCarthy, w Nowym Jorku, gdzie zdobył szerokie doświadczenie w zakresie prawa handlowego, postępowania sądowego, prawa odwoławczego i prawa ubezpieczeń.

Doświadczenie pana Browna w prawie ogólnym okazało się niezbędne dla zapewnienia najwyższego poziomu usług w zakresie prawa imigracyjnego. Pan Brown ma doświadczenie w prawie dotyczącym wiz nieimigracyjnych jak również imigracyjnych a w tym zwolnień, uregulowaniach statusu, azylach, naturalizacji, warunkach i odwołaniach. Pan Brown specjalizuje się w prawie imigracyjnym dotyczącym imigracyjnych konsekwencji związanych z wyrokiem kryminalnym.

Specjalizacja Prawna:

Pan Hus jest licencjonowanym członkiem New York State Bar i jest uprawniona do wykonywania zawodu prawnika we wszystkich sądach w stanie Nowy Jork jak również w Sądach Rejonowych.

Przynależność zawodowa:

Pan Brown jest członkiem American Immigration Lawyers Association (AILA), Federal Bar Association i New York City Bar Association.


Michael A. Mauro, Mecenas Prawa

Pan Mauro jest praktykujacym adwokatem w stanie Nowy Jork od ponad 27 lat. Pan Mauro jest adwokatem zajmującym się transakcjami na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, jak również prawem korporacyjnym i doradztwem prawnym.

Doświadczenie:

Pan Mauro ma duże doświadczenie w postępowaniu sądowym w sądach stanowych i federalnych. Reprezentuje on klientów w mieście Nowy Jork oraz w wielu powiatach w stanie Nowy Jork.

Pan Mauro odnosi sukcesy w sprawach apelacyjnych w stanie Nowy Jork. Wygrał on wiele spraw w postępowaniu odwoławczym w sądach zastępczych i sądach najwyższych w stanie Nowy Jork ( patrz Board of Managers of Village View Condominium, Respondent, v. Donata Forman, Appellant, 78 A.D.3d 627, 911 N.Y.S.2d 378, i In the Matter of the Estate of Margaret Keaveny, Deceased, Teresa F. Keaveny, Respondent and Mary P. Kiely, Appellant, 70 A.D.3d 827, 892 N.Y.S.2d 901).

Ponadto, Pan Mauro pracuje jako Profesor Asystent Nauk Humanistycznych w LaGuardia Community College w City University of New York, gdzie uczy krytycznego myślenia od ponad 20 lat. Pan Mauro jest również instruktorem w ogólnych badaniach w St. Joseph College na Brooklyn’ie w Nowym Jorku, gdzie przez ostatnie 25 lat wykłada: prawo, filozofię, krytyczne myślenie, rozwiązywanie problemów i nauki ogólne.

Wykształcenie:

Pan Mauro jest  Absolwentem Fordham College na Bronx w stanie Nowy Jork, gdzie w 1978 zdobył tytuł Bachelor będąc członkiem honorowego programu University Presidential Scholar. W 1982 Pan Mauro zdobył tytuł Doktora Nauk Prawnych z University of Houston Law School w Houston w Teksasie, gdzie był laureatem prestiżowego stypendium PC i Josephine Del Barto.

Specjalizacja Prawna:

Pan Mauro jest licencjonowanym członkiem New York State Bar i jest uprawniona do wykonywania zawodu prawnika we wszystkich sądach w stanie Nowy Jork jak również w Sądach Rejonowych i Sądem Apelacyjnym Stanów Zjednoczonych.


Joseph Weinstein, Mecenas Prawa

Pan Weinstein jest prawnikiem i licencjonowanym księgowym z ponad 12-letnim doświadczeniem. Pan Weinstein reprezentuje klientów przed Internal Revenue Service i jest dopuszczony do Trybunału Skarbowego Stanów Zjednoczonych. Pan Weinstein jest również adiunktem w programie studiów podyplomowych z rachunkowości w Baruch College, City University of New York. Oferuje on wysoką jakość usług przenosząc styl z wykładów do sali konferencyjnej.

Wykształcenie:

Pan Weinstein otrzymał tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości w Queens College - City University of New York, tytuł Doktora Nauk Prawnych z Brooklyn Law School,jak również stopień magistra prawa z New York Law School. Obecnie pracuje jako adiunkt na wydziale księgowości w Baruch College City University of New York.

Doświadczenie:

Pan Weinstein ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie jako licencjonowany księgowy i praktykujący adwokat. Pan Weinstein pomaga osobom i przedsiębiorstwom w rozwoju i planowaniu jak również zagadnieniach podatkowych. Dzięki swojemu doświadczeniu pan Weinstein może doradzać na każdym etapie rozwoju firmy, jak rownież w znajdywaniu kreatywnych rozwiazań problemów w zakresie trudnego i skomplikowanego prawa korporacyjnego i podatkowego. Pan Weinstein doradzał wielu przedsiębiorstwom rozpoczynającym działalność, oraz udzielał wskazówek w przygotowaniu efektownych struktur biznesowych zarówno firmom nieruchomościowym jak i oferującym inne usługi. Pan Weinstein reprezentuje również klientów przed IRS i jest dopuszczony do Trybunału Skarbowego Stanów Zjednoczonych.

Specjalizacja Prawna:

Pan Weinstein jest licencjonowanym członkiem New York State Bar i jest uprawniony do wykonywania zawodu prawnika we wszystkich sądach w stanie Nowy Jork i New Jersey jak również przed Trybunałem Skarbowym Stanów Zjednoczonych.

Przynależność zawodowa:

Pan Weinstein jest członkiem New York State Bar Association, Trusts & Estates Section of the New York State Bar Association jak i członkiem New York State CPA Society.

pełny HTML | wersja mobilna