statua 1

- ZIELONA KARTA
- SPONSOROWANIE
- OBRONA PRZED
  DEPORTACJĄ

people 2

POMOC W LEGALIZACJI
POBYTU W USA

Zapoznaj się z naszymi usługami,
zadzwoń i umów się na szczegółową konsulację.

business 3

PRAWO BIZNESOWE
UMOWY
PAPIERY WARTOŚCIOWE

Zapoznaj się z naszymi usługami,
zadzwoń i poproś o bezpłatną,
wstępną konsultację.

KONTAKT


PRAWO BIZNESOWE

BUSINESS AND CONTRACT LAW

Nasza kancelaria prawnicza - CMA, zajmuje się szeroką gamą prawnych, finansowych i biznesowych zagadnień. Specjalizujący się w tym zakresie dział doradców w naszej kancelarii pomaga i doradza korporacjom i ich menadżerom w szerokim spektrum zagadnień biznesowych obejmujących tworzenie firm, bieżącą działalność przedsiębiorstw, połączeń i przejęć, zarządzanie ryzykiem, oraz unikanie ryzyka i konfliktów.

Nasza firma zapewnia również dokładną i agresywną reprezentację we wszystkich aspektach sporów handlowych, na wszystkich etapach procesu od przygotowania i negocjacji po rozprawę sądową i odwołania. CMA posiada doświadczenie w reprezentacji zarówno firm jak i osób prywatnych w sporach biznesowych oraz skomplikowanych sporach z udziałem wielu stron i roszczeń. Oferujemy również pomoc i porady w rutynowych sporach handlowych dla małych przedsiębiorstw.

Firma oferuje szeroki zakres usług prawnych powiązanych z działalnością przedsiębiorstw oraz firm:

  • Zakładanie biznesu
  • Przegląd kontraktu, modyfikacja jak również opracowanie nowego kontraktu
  • Umowy połączeń i przejęć
  • Opracowanie i przegląd umowy o wynajem
  • Sporządzenie umów hipotecznych
  • Złożone transakcje na rynku nieruchomości
  • Spory komercyjne

Jeśli Twoja firma potrzebuje pomocy, prosimy skontaktować się z naszym biurem!

Zadzwoń 1-718-361-9311, lub skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz, aby otrzymać dokładną analizę i ocenę Twojej sprawy:

POSTĘPOWANIE CYWILNE I HANDLOWE

COMMERCIAL AND CIVIL LITIGATION

Nasi prawnicy są aktywnie zaangażowani we wszystkie fazy procesu sądowego, od rozpoczęcia spraw sądowych  poprzez rozprawy i apelacje. Prawnicy CMA mają rozległe doświadczenie zarówno w negocjacjach jak i postępowaniu sądowym reprezentując firmy i osoby prywatne w sądach stanowych i federalnych jak również sądach apelacyjnych. Z powodzeniem reprezentujemy klientów w sprawach dotyczących naruszenia umowy, naruszenia gwarancji, roszczenia w zakresie jednolitego kodu handlowego, zaniedbań zawodowych i innych sporów związanych z działalnością gospodarczą.

Jeśli jesteś zaangażowany w spór biznesowy lub potrzebujesz reprezentację podczas procesu sądowego, prosimy zadzwoń do naszego biura pod numer 718-361-9311 lub 212-528-1533, lub wypełnij poniższy formularz, aby otrzymać dokładną analizę i ocenę Twojej sprawy.

PRAWO Z ZAKRESU FINANSÓW
PRZEDSIĘBIORSTW I PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH

CORPORATE FINANCE & SECURITY LAW

Nasi prawnicy z zakresu finansów przesiębiorstw i papierów wartościowych udzielają porad klientom na całym świecie w szerokim zakresie zagadnień prawnych i finansowych. Nasi prawnicy posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie krajowych i międzynarodowych ofert publicznych (IPO) i niepublicznych, połączeń i przejęć, zgodności z przepisami, kapitału podwyższonego ryzyka, wspólnych przedsięwzięć podjętych przez firmy, prawa pracowniczego, ze szczególnym naciskiem na współpracę z deweloperami, prywatnymi fuduszami i organizacjami w celu rozwoju projektów, które kwalifikują się do inwestycji w zakresie EB-5. A przy użyciu programu EB-5 prawnicy CMA efektownie pozyskują kapitał do projektów inwestycyjnych.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ WSTEPNĄ OCENĘ SPRAWY.

Jeśli szukasz porady oraz informacji na temat rozwoju kwalifikujących się inwestycji z zakresu EB-5, potencjalnych ofert, czy też w kwestiach regulacyjnych, zadzwoń do naszego biura na numer: 718-361-9311 lub 212-528-1533, lub wypełnij poniższy formularz:


pełny HTML | wersja mobilna